40a PUJADA A MIRAMAR, SOLIDÀRIA 2021_CLASSIFICACIONS

Classificacions per modalitats

 

PM2021 Corrent

 

 

 

Posició Nom Primer
cognom
Segon
cognom
Temps Comentari
1 Eduard Barrios Solsona 0:54:08 1r classificat
masculí
2 David Oliva Tortajada 0:55:47
3 Pere Rodríguez Sabaté 1:02:08
4 Erik Lozano Aubareda 1:02:47
5 Pau Mestres Truyol 1:04:56
6 Pere Rico Escribano 1:10:52
7 Pep Roig Roig 1:13:05
8 Pol Garriga Riba 1:14:35
9 Josep Baldrich Carnice 1:16:33
10 Albert Mestres Molet 1:18:09
11 Jordi Casado Cabezas 1:18:51
12 Xavier Aznar Ruiz 1:19:46
13 Joan Jauset Avella 1:24:00
14 Cecilia Capdevila Torres 1:24:00 1a classificada
femenina
15 Albert Ollé Miró 1:24:01
16 Josep Maria Estelrich Barceló 1:25:19
17 Montserrat Rollizo Heras 1:29:24
18 Xavi Ferré Blasco 1:30:05
19 Josep M Salvat Aubia 1:30:35
20 Roger Manresa Esteve 1:32:00
21 Salvador Serramia Fernandez 1:33:00
22 Raül Jiménez De los Santos 1:37:11
23 MARC MANRESA ESTEVE 1:42:59
24 Aleix Manresa Nicolau 1:59:47
25 ARNAU MANRESA JIMÉNEZ 2:02:29
MANEL MARÇAL ROIG
Jaume Ollé Gilabert
Eric Martínez Manresa
Roger Manresa Nicolau
Alfonso Martinez Martínez
Joan Maria Magrinyà Güell
Joan Pujol Duarri
Jordi Sanvidal Ais
Raül Martínez Rubió
Mara Cruz Magdaleno
Johana Silva Flores

 

PM2021 Caminant

 

 

 

Pos Nom Primer
cognom
Segon
cognom
Temps Comentari
1 Pere Plana Turch 1:48:00 1r classificat
masculí
2 Pere Plana Batlle 1:48:00
3 Jordi Plana Batlle 1:48:00
4 Carles Pairot Gavaldà 1:50:00
5 Maite Murillo Galimany 1:51:39 1r classificada
femenina
6 Raquel Porcel Gutiérrez 2:16:00
7 Enric Menero Ferre 2:16:00
8 Guillem Boronat Ferré 2:16:43
9 Judit Boronat Masgoret 2:16:43
10 Rosa Maria Llagostera Domingo 2:20:00
11 Ramon Ripoll Gayan 2:20:00
12 Rafel Cabré Rodon 2:20:00
13 Josep Maria Manresa Ferrater 2:39:22
14 Isabel Sales Vall 2:39:22
15 CLARA JIMÉNEZ SALES 2:39:22
16 Josep Rodriguez Vilarrasa 2:42:20
17 Eli Folch Mulet 2:46:00
18 MONTSERRAT CEBRIAN PEREZ 2:48:00
19 Octavi Fossas 2:50:00
20 AMANDINE GIESS LLAGOSTERA 2:52:00
Jordi Ripoll Llagostera
SONIA AGUILO LAUNES
M.CONCEPCIO ROVIRA MASAGUE
Daniel Aznar Tello
Elàdia Ruiz Vera
KATY SOLER BADELL
ELISENDA VENTURA GIBERT
Maria Àngels Armengol Romeu
Joan Maria Pons Càrceles
Montserrat Torres Bertran
Eva Rovira Recasens
MONTSERRAT XIMENIS MARTI
iA Azogue Coll
Josep Tarrago Domingo
Ascensió Jiménez Parra
Maria Sans Gelonch
Francesc Cucurull March
Roser Gavaldà Sobrepere
Adrià March Farré
Carme Carmona Ruiz
Antonio Cobo Ferrer
ramon mallafre sole
Pilar Gonzalez Moreno
Noe Cantí Sànchez
Natalia Vallvé Mombiela
Julià Cuadrado Rofes
Lourdes Escoda Teigell
Angelina Valls Sogas
Josep Llort Gelonch
Marga Arbós
Joan Roig Pocurull
Josefina Rubió Torné
Alfons Vives Mascarell
Ma. Carme Cusidó Vives
Jordi Requena Giró
Alicia Gatell Nogues
Enric Nogués Farré
Maria Rosa Balsells Fabra
Jose Francisco Sanchez Sanchez
Montserrat Pi Vallverdu
Bruna Cortina Sanchez
Joan Xavier Sanchez Pi
Natalia Cortina Salas
ELENA TORRES FRUCTUOSO
JORDI TOUS ROVIRA
CARME TURULL VILA
Francisco Sole Sanromà
Rosa Maria Solanes Aguilar
Montserrat Tomàs Bonet
CARLES OLIVÉ OLLÉ
Maria Gatell Trenchs
Ton Úbeda Gaya
JOAN GASUL CANELA
Ivette Garcia Secall
Inès Sánchez Solé
Núria Calaf Veciana
Neus Sànchez Sole
Gemma Torrell Tarragona
Eulàlia Olivé Ollé
Anna Fajardo Farré
Paco Físico Pérez
Dolors Bové Mercadé
Xavier Albino Ramirez
ALBERT FARRE CRUSELLS
Maria Casanova
Antonio García
Maria Rosa Puig Murtró
Manel RAMON SANTAMARINA
Julia Ramon Puig
Anna Ramon Puug
Manel Ramon Puig
Jordi Saperas Font
Maica Agudo Muntada
Jana Saperas Agudo
Nil Saperas Agudo
Sergi Potau Galofré
Pol Potau Badea
Bianca Potau Badea
Joan Potau Constantí
Cristina Marti Cañellas
Blanca Baldrich Marti
Emma Ripoll Sánchez
Encarnación González Miguel
Maria Jesús Amenós Querol
Encarnació Vives Mateu
Maria Güell Perez
Vicenç Figueras Teruel
Tere Castillejo Brull
Vicent Garrido Margalef
Ester Güell Güell
Joan Maria Magrinyà Güell
Marta Truyol Sabanés
Quim Guinovart Llagostera
Montse Moncunill Ribera
Patricia Sánchez
Laura Oliva Palau
Ana Esteban Villacampa
Jordi Climent Ferré
teresa campos gonzález
Josep Mª Gistau Güell
Assumpció Queralt Sanromà
Francesc Gistau Queralt
Ariadna Fossas Martin
ISABEL MULET AUBIA
Angel Ramon Torres
Mari Ruiz Vera
Carme Figuerola Badia
David Ribé Rey
Mar Nogués Sánchez

PM2021 Combinada

 

 

 

Pos Nom Primer
cognom
Segon
cognom
Temps
1 Eduard Barrios Solsona 1:37:30
2 Pau Mestres Truyol 1:56:01
3 Pere Rico Escribano 1:56:31
4 Albert Mestres Molet 2:17:45
5 Albert Ollé Miró 2:29:09
6 Joan Pujol Duarri
7 Raül Martínez Rubió

PM2021 Bicicleta

 

 

 

Pos Nom Primer
cognom
Segon
cognom
Temps Comentari
1 Alex Sastre Domingo 0:38:00 1r classificat
masculí
2 SALVADOR CANELA BALSEBRE 0:39:49
3 Joan Francesc Leiva Cabús 0:42:53
4 Eduard Barrios Solsona 0:43:22
5 Albert Gavarró Rodríguez 0:45:23
6 Pere Rico Escribano 0:45:39
7 Joan Bassa Ferrús 0:45:46
8 Xavier Gils Contreras 0:47:51
9 XAVIER MARCOS GIMENO 0:47:58
10 Roger Recasens Gabriel 0:49:53
11 Llàtzer Magrinyà Andreu 0:50:50
12 Pau Mestres Truyol 0:51:05
13 Roger Tomas Magriña 0:54:52
14 xavier leiva sanchez 0:55:10
15 Kiko Llagostera Serra 0:58:50
16 Guillem Aznar Jové 0:58:53
17 Arnau Vives Llorach 0:59:24
18 Toni Pons Gatell 0:59:32
19 Albert Mestres Molet 0:59:36
20 Òscar Mateu Giner 1:01:07
21 Albert Ollé Miró 1:05:08
22 Daniel Tudela Melendez 1:06:49
23 ARIÀ SEGOVIA FERNANDEZ 1:08:33
24 RAFAEL SEGOVIA MARTIAÑEZ 1:08:33
25 JOAN VILLARÓ FERRÉ 1:14:00
26 Miquel Bonachi Banús 1:14:00
27 Joan Maria Magrinyà Güell 1:14:00
28 David Solé Ollé 1:19:18
29 Lídia Gistau Queralt 1:19:49 1a classificada
femenina
30 Medí Galofré Pont 1:21:56
Juli Diaz Bautista 0:38:00 Bicicleta
elèctrica
Joan Pujol Duarri
Jordi Albino Ramirez
Raül Martínez Rubió
Albert Cortes Solé
Dani Casas De Matos
Pere Gene Forcadell
Ramon Flavia Gaya
Toni Vallès Navarro
Lluís Fargas Serra
Jordi Carnicer Roig
Ramon Flavia Junior
Anton Batalla Solé
Bernat Villaró Amill
Publicat a AAEET - Grup Atlètic, Secció de Muntanya, Uncategorized Etiquetat amb: , , , , ,